Fotografia ślubna i rodzinna – Przemek Bereza – Warszawa, Polska – Poland Wedding Photography » Reporterska fotografia ślubna i rodzinna | Wedding and family photography

..:: ŚLUBNIE ::..

..:: Karolina i Krzysiek ::..

W najbliższą niedzielę mija pierwsza rocznica ślubu Karoliny i Krzyśka. Dla mnie to również będzie wyjątkowy dzień,Zobacz cały post »

..:: Agata & Paweł ::..

Przygotowania do ślubu Agaty i Pawła rozpoczęły się od burzy. Grzmiało i padało jednak na szczęście szybko wyszłoZobacz cały post »

..:: Ola i Paweł – ślub i sesja ::..

W ubiegłym tygodniu, zamieszczając post z sesji narzeczeńskiej Oli i Pawła wspomniałem o tym, że kiedy jest w nasZobacz cały post »

..:: Ania i Krzysiek ::..

Zawsze kiedy mam napisać kilka słów przed zamieszczeniem wpisu, mam pustkę w głowie. Może jest tak dlatego, że zamiastZobacz cały post »

..:: Paulina i Tomek ::..

Generalnie nie planuję plenerów i nigdy do końca nie wiem gdzie pojedziemy. Miejsce wybieram bardzo ogólnie lub wybieraZobacz cały post »

..:: Iza i Norbert ::..

Najwyższy czas na update! Dawno nic nie publikowałem i kilka razy było mi to wypomniane 😉 Nie pozostaje mi nic innegoZobacz cały post »

..:: Ola i Darek ::..

Kiedy pomyślę o Oli i Darku to w pierwszej kolejności przypominam sobie naszą sesję. Pobudka przed 6:00 i rozpoczęcieZobacz cały post »

..:: Mariola i Irek ::..

Sezon 2016 już rozpoczęty, kalendarz pęka w szwach, klawiatura i telefon robią się gorące od pisania maili i umawianiaZobacz cały post »

..:: Ewa i Tobiasz ::..

Szuflady przeszperane, sesje wybrane i ustawione w kolejce więc czas na publikowanie 🙂 Przed Wami przeszczęśliwi Ewa iZobacz cały post »

..:: Kinga i Wojtek ::..

Na ślub Kingi i Wojtka czekałem z niecierpliwością. Złożyło się na to kilka elementów: – niesamowite poczucieZobacz cały post »

..:: Monika i Jacek ::..

Za oknem zimno i chyba dlatego  myślami wracam do lata i sobotnich ślubów. Jeszcze moment i będziemy witać Nowy Rok, aZobacz cały post »

..:: Elwira i Bartosz ::..

Jesień to moja ulubiona pora roku. Tak, wiem – bywa szara, mokra i chłodna, ale to jesienią jest moje ulubioneZobacz cały post »

..:: Berenika i Daniel ::..

Berenikę i Daniela już kiedyś fotografowałem. Było to na ślubie siostry Bereniki, Patrycji. Często jest tak, że poZobacz cały post »

..:: Natalia i Miłosz ::..

Tej uroczystości nie mogłem się doczekać. Zarezerwowany byłem już półtora roku wcześniej. Miłosza poznałem kilka latZobacz cały post »

..:: Mr. & Mrs. Smith … ::..

… czyli Ania i Piotrek 😉 Lato 2014. Wrócili z podróży poślubnej prosto na sesję. Spontaniczni, uśmiechnięci iZobacz cały post »

..:: Kasia i Kuba ::..

Ten ślub zapamiętam na długo! Był upalny i wyjątkowy. Atmosfera otwartości i serdeczności, którą zachwycam się do tejZobacz cały post »

..:: Kasia i Błażej ::..

Cóż to był za dzień !!! 🙂 Tylu uśmiechów, takiej radości i pozytywnej energii, skumulowanej wokół jednej Pary jeszczeZobacz cały post »

..:: Marta i Piotrek ::..

To była wczesna jesień, piękne światło i suuuper Para ! 🙂 Po raz kolejny przekonuję się że moimi ulubionymi miejscamiZobacz cały post »

..:: Magda i Amit ::..

Na zewnątrz jest cudowna pogoda, a słońce zachęca do spaceru, na który właśnie się wybieram. Ale najpierw czas naZobacz cały post »

..:: EWELINA I MICHAŁ ::..

Z Łodzią łączą mnie same pozytywne rzeczy i opowieści mojej mamy, która zachwalała uroki życia studenckiego naZobacz cały post »

..:: Małgosia i Łukasz ::..

Sezon w pełni, sesja goni sesję, czasu dla siebie brak – czyli wszystko w normie w życiu fotografa ślubnegoZobacz cały post »

..:: Agnieszka i Michał ::..

Niedawno był wpis z małą Hanią w roli głównej, a teraz główną rolę będą grać jej rodzice – moim skromnym zdaniemZobacz cały post »

..:: Żaneta i Piotr ::..

Krótko i konkretnie – zapraszam do oglądania! 🙂 ..:: zapraszam do śledzenia 😉 FACEBOOK –Zobacz cały post »

..:: Sylwia & Jarek ::..

Podczas tego wesela miałem niesamowity ubaw. Gadżety jakie zapewnił zespół przebiły chyba wszystko co do tej poryZobacz cały post »

Follow me: