Fotografia ślubna i rodzinna – Przemek Bereza – Warszawa, Polska – Poland Wedding Photography » Reporterska fotografia ślubna i rodzinna | Wedding and family photography

..:: RODZINNIE ::..

..:: Ola, Paweł i … ::..

… Lila z Aleksem! 🙂 Przy tych zdjęciach po raz kolejny potwierdza się pewna prawidłowość. Jeśli jest w nasZobacz cały post »

..:: Gabrysia i Marcin ::..

Tym razem nie będzie ślubnie. Te zdjęcia zrobiłem w 2013 roku, a teraz wyjąłem je z głębokiej szuflady –Zobacz cały post »

..:: Janek – szef wszystkich szefów ::..

Ewę i Pawła fotografowałem na ich ślubie kilka lat temu. Ostatnio spotkaliśmy się ponownie i właśnie w takich momentachZobacz cały post »

..:: Liliana, Magda, Łukasz ::..

Nadal przetrząsam szuflady i zbieram materiały na kolejne posty. Pewnie wrócę do wielu dawnych sesji. Tymczasem przedZobacz cały post »

..:: Mila, Ola i Przemek ::..

Hej! Czas nadrabiać zaległości! W 2014 sporo się działo i czas wyjąć kilka sesji z szuflady. Zaczynam od ostatniejZobacz cały post »

..:: POLAFILI ::..

W sobotę było tak ciepło, że aż wiosennie. Komputer mi się rozmroził 😉 i po dłuuugiej ciszy (za co przepraszam ale takZobacz cały post »

..:: Kamila, Przemek i Awesome =) ::..

Awesome jest jeszcze w brzuchu ale jak z niego wyskoczy to na pewno będzie Niesamowity 😀 ! Jakie będzie miał imięZobacz cały post »

..:: Kamila, Przemek i … ::..

… to się wkrótce okaże 😉 Póki co jedna fotografia czyli zapowiedź kolejnej sesji z cyklu fotografiiZobacz cały post »

..:: Hania =) ::..

Jest połowa marca, jest śnieg, jest zimno jednak zamiast narzekać na aurę wolę zmienić nastawienie i zakładam, żeZobacz cały post »

..:: rodzinnie =) ::..

Zdjęcia miały być przed świętami, ale wiecie jak to bywa w tym okresie z czasem. Kupowanie prezentów na ostatniąZobacz cały post »

..:: radość ::..

Mała Maja bardzo się dopomina, bo chce się zobaczyć na stronie w necie :). W związku z tym musiałem zagęścić ruchy iZobacz cały post »

..:: WRC family ::..

WRC czyli Wiola, Rafał, Carlos 🙂 Wreszcie wracam po długiej przerwie.Zobacz cały post »

..:: pierwsza komunia Michała ::..

Większość moich niedziel jest leniwa i zaspana po sobotnich weselach. Jednak czasem po kilku godzinach snu trzebaZobacz cały post »

..::waleczne serca::..

Nieprzewidywalni, spontaniczni i swobodni. Dwa wulkany energii i dwa nieprzeciętne umysły. Stu procentowi wojownicy.  ZZobacz cały post »

Follow me: