Fotografia ślubna i rodzinna – Przemek Bereza – Warszawa, Polska – Poland Wedding Photography » Reporterska fotografia ślubna i rodzinna | Wedding and family photography

..:: O SOBIE ::..

 pbereza2

Cześć

Fajnie, że tu jesteście. Jestem fotografem. O tym co widzę i czuję opowiadam zdjęciami. Opowiadam już od kilkunastu lat i cały czas towarzyszy mi ta sama ciekawość, która rodziła się gdy jako nastolatek po raz pierwszy wywoływałem zdjęcia w ciemni.

Generalnie uważam, że mam najlepszą pracę na świecie! Nie tylko fotografuję. Podróżuję, odwzajemniam uśmiechy, słucham ciekawych historii, zbieram emocje, poznaję nowych ludzi i kumuluję doświadczenia. Przejeżdżam setki kilometrów i wypijam litry kawy. Uwielbiam to i nigdy się nie nudzę. Fotografia jest dla mnie pretekstem do odkrywania świata i tym samym siebie. Może tylko tyle. Dla mnie aż tyle. Po prostu robiąc zdjęcia jestem szczęśliwy.

Skoro tu jesteście to znaczy, że decyzja zapadła. Szukacie fotografa. Super 🙂

Wiem, że zależy Wam na nietuzinkowych zdjęciach, które będą Was cieszyć przez całe życie. Rozumiem to doskonale. Często oglądam swoje zdjęcia ślubne.  Emocje i wspomnienia wracają pomimo upływu czasu, a ja jestem cały czas piękny i młody 😉

Jednak fotografowanie ślubu to nie jest bułka z masłem. Dobry reportaż to wciągająca fotograficzna opowieść o Was, Waszych bliskich i atmosferze całego dnia, która wywołuje emocje i uśmiech na twarzy. To uważna obserwacja, szukanie emocji, ulotnych chwil i umiejętne zamykanie rzeczywistości w kadrze. Mam nadzieję, że widać to na moich zdjęciach.

W tym dniu towarzyszę Wam od przygotowań. Nie ingeruję w to co się dzieje. Jestem cichym i czujnym obserwatorem. Wszystkie ważne kwestie dotyczące fotografowania i przebiegu uroczystości ustalamy na długo przed wydarzeniem. Ode mnie dostaniecie też informacje, które mam nadzieję pomogą Wam w obniżeniu ewentualnego stresu i oswoją z tym wszystkim co będzie się działo. Musicie też wiedzieć, że w myśl zasady „im więcej wiem, tym więcej widzę” chętnie Was poznam i posłucham. To jest świetne przygotowanie do zdjęć. Wspólna kawa i rozmowa bardzo nam w tym pomogą, a ja chętnie się dowiem kiedy spodziewać się pierwszych łez u Waszych mam. To pomaga w budowaniu reportażu, który będzie autentyczną, bliską Wam opowieścią o jednym z ważniejszych dni w życiu!

Warto też żebyście wiedzieli jak wyglądam bez zasłaniania twarzy aparatem. A tak poza tym to jestem Was bardzo ciekawy. Dacie się poznać? Zapraszam na kawę 😉

Przemek

p.s. Gdybyście mieli pytania to kontakt do mnie znajdziecie tutaj.


Hi there!

I’m not good at writing but I hope I won’t scare you away. Nice you are here.

I am a photographer. Everything what I see or feel I describe with pictures. And I’ve been doing it for several years now and I still have the same feeling of curiosity which arose in my mind when as a teenager I was developing photos in a darkroom.

Generally speaking I think I have the best job in the world! I don’t only take pictures. I travel, smile back, listen to interesting stories, gather emotions, meet new people and gain experience. I travel several hundred kilometers and drink liters of coffee. I love it and never get bored. For me photography is a pretext to explore both the world and myself. Maybe it is not a lot but for me it really is. I’m just happy taking snaps.

Since you are here it means the decision has been made. You are looking for a photographer. Great 🙂

I know you want outstanding photos which will delight your eye through your whole life. I truly understand that. I often look at my wedding photos. Emotions and memories come back and despite the passing of time I am still young and beautiful:)

However, taking wedding pictures is not a piece of cake. A good reportage is an engrossing photographic story about you, your family and friends and the whole atmosphere of that particular day which evokes emotions and smiles. It is a close observation, search for emotions and fleeting moments, getting the reality in the frame. Hope you can see that in my photos 🙂

On your wedding day I accompany you from the moment of preparations. I do not interfere in what is happening. I am a careful observer waiting for those moments of activity that push the story forward. All the details regarding photos and the course of events we discuss in advance at a pre-wedding meeting. You will get some information which I hope you will find useful and may help you relax and get ready for what is going to be happening. You also need to know that “the more I know the more I can see” so it would be great to get to know you closer and listen to you. It is a great photo shooting preparation. Having a coffee with you to talk would help a lot especially if I could find out which moments may bring tears to your mums’ eyes. It really helps to create a wedding reportage which will be an authentic and close story about one of the most important days in your life!

It is worthwhile knowing how I look like when I don’t hide behind the camera. And besides, I am really interested in you. Will you let me get to know you? Let’s go for a coffee 🙂

Przemek

p.s. If you have any questions you can contact me HERE.

 50_instagram_icon_(c)_jessica_lanan  50_facebook_icon_(c)_jessica_lanan