Fotografia ślubna i rodzinna – Przemek Bereza – Warszawa, Polska – Poland Wedding Photography » Reporterska fotografia ślubna i rodzinna | Wedding and family photography

..:: Hania =) ::..

Jest połowa marca, jest śnieg, jest zimno jednak zamiast narzekać na aurę wolę zmienić nastawienie i zakładam, że wiosna jest tuż za rogiem, „za weekendem”. Po przeprowadzce do dużego miasta zupełnie inaczej mi się ta wiosna objawia. Nie jest to teraz hałas rozśpiewanych ptaków czy upajanie się wypadami do pobliskiego lasu.
Obecnie o tym, że za rogiem jest wiosna (a tydzień temu była ku temu sposobność) dowiaduję się dzięki deskorolkowcom, którzy ostatnio w przypływie pierwszego wiosennego powiewu uskuteczniają kolejne ewolucje na pobliskich murkach natomiast nad ranem budzą mnie zamiast ptaków rozśpiewani studenci wracający z imprez. Sąsiadki zrzucają lisie futra, pan dozorca jakiś weselszy, a i mi zaczyna się tęsknić za sezonem.

Właśnie … sezon zbliża się wielkimi krokami. Niebawem ślub będzie gonił ślub, sesja sesję, a ja będę się starał jakoś sprawnie wygrzebywać z setek gigabajtów zdjęć. Jednak zanim wrzucę kolejny reportaż ślubny zapraszam na mały set z sesji rodzinnej. Takie sesje sprawiają mi coraz więcej satysfakcji. Tym razem fotografia ślubna musi ustąpić miejsca fotografii rodzinnej, a poza tym mam nadzieję, że te letnie fotografie umilą czas oczekiwania na wytęsknioną wiosnę (podczas sesji było ok 30 stopni :).

Mała Hania niesamowicie mnie zauroczyła i robi to za każdym razem kiedy ją widzę. Ostatnio przeraczkowała przez całe mieszkanie żeby wręczyć mi swoje ciastko! Prawdziwa dama !
Agnieszce i Michałowi dziękuję za wspólny czas i zaufanie! 🙂
Zapraszam …

 ..:: zapraszam do śledzenia 😉 FACEBOOK – FANPAGE ::..

Follow me:

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

*

*